Jump to content

Official support

Dear users of the program, in addition to the forum, you can get help and answers to all questions in our official group in ReaLiveT, ID: 10.

Официальная поддержка

Уважаемые пользователи программы, кроме форума, вы можете получить помощь и ответы на все вопросы в нашей официальной группе в ReaLiveT, ID: 10.

askerjm49

Giriş Sağlanmıyor

Recommended Posts

Öncelikle Selamun Aleyküm .

Evimde Alt Yapı Yapı Yok Yani Kısacası Evimde İnternet Yok Bunun İçin İnternet Cafelere Gidiyorum Fakat İnternet Cafelerde Realivet AÇılmıyor Kullanıcı Adı Ve Sifremi Giriyorum Entere Basıyorum Fakat Bir Türlü Giriş Sağlayamıyorum Eksik Bişeyler Oldugundan Eminim Fakat Eksik Olan Programlar Vs Gibi Seyler Nedir Bir Bilgim Yok Bana Bu Konuda Yardımcı Olan Varmıdır ?

1.jpg

Evet Hocam Aynı Dediğiniz Gibi Oluyor Naptıysam Giriş Yapamadım 10 Gündür Araştırıyorum Lakin Bulamadım

Posted (edited)

bende giriyorum bugun böyle hata almaya başladım belki günceleme getiriyorlar rütbeler felan

Edited by sahmaran33

Sadece Bugün Değil Raidcall Kapandığından Beridir Giriş Yapamıyorum Youtubede 2 Gün Önce Videolar Var Onlar Nasıl Giriş Yapıyor Peki ?

program cıktığından beri giriyorduk yeni gelmiş düzeltilir adı üstünde beta sürümü çıkarsa beta sürümünen çok güzel olur

Umarım Ben Dahi Kimse Giremiyordur 20 Nisan Diyorlar Güncelleme icin İnsallah Ozaman Gelince Yine Aynı Sıkıntıyla Karşılaşmayız